Služby navíc aneb plný servis

Vedle standardního pronájmu vysokozdvižné plošiny nabízíme i služby navíc, které zvýší pohodlí a zároveň i bezpečnost při práci ve vyšších polohách. Jedná se o nabídku elektroinstalace nebo tlakového a vodního potrubí vedoucího až do montážního koše. Tuto službu nenajdete nikde jinde.

Jistě jste se za svou kariéru setkali se situací, kdy potřebujete natáhnout nějaký přístroj do montážního koše, například při prořezávání starších stromů nebo vodní potrubí například pro umytí oken. Systém prodlužovacích šňůr je jistě efektivní, ale často končí uzly či rozpojenou zástrčkou. Elektroinstalace zavedená přímo do montážního koše Vám ušetří s časem i spoustu stresu. Nejinak tomu je s vodním potrubím. Spouštět se co pět minut pro čerstvou vodu na omytí oken ve vyšších patrech zdrží neskutečným způsobem postup Vaší práce. Nastává stejný problém jako při zapojení elektrického přístroje za asistence prodlužovacích šňůr. Při natahování hadice do montážního koše hrozí, že se při zdvíhání o něco zasekne, že nedosáhnete ke zdroji vody. S našimi službami necháte odplout stres z toho, kde najít zdroj vody, kam zapojit prodlužovací šňůru do zdroje.

Rychlá a efektivní práce, to je pronájem plošin. Praha je město, kde se právě na rychlost a efektivní provedení práce hledí nejvíce. Tuto efektivitu získáte, když si objednáte pronájem plošin od naší společnosti.

Všechny naše vysokozdvižné plošiny jsou vybaveny elektroinstalací 230V v pracovním koši. Plošiny Iveco Offroad 4×4 s výškovým dosahem ramene 21 metrů , Nissan s výškovým dosahem ramene 25 metrů a Mercedes Fuso Canter 4×4 s dosahem 30 metrů jsou vybaveny nadstandardně i potrubím pro tlakové či vodní využití. Jako další bonus jsme pro Vás připravili i pronájem elektrocentrály či vysokotlakého čističe. S naší službou navíc zjistíte, že když jde něco jednoduše, není důvod to dělat složitě. Bezpečná a zároveň kvalitnější práce Vám zajistí klidnou budoucnost. Spolehlivé plošiny od naší společnosti Vám dají přesně to, co od nich očekáváte.

Ceny doplňkových služeb naleznete v ceníku pronájmu plošiny.